O witrynie

 

 

Witryna Lekarz należąca do Portalu Medycznego, powstała w sierpniu 2016  roku,wstępna indeksacja nastąpiła  dwa miesiące wcześniej. Jak wszystkie tego typu witryny ma na celu  łączyć pacjentów z lekarzami i innymi  pracownikami służby zdrowia, pomagając wielu tysiącom pacjentów znaleźć odpowiedni dla swoich potrzeb Podmiot Leczniczy tak w państwowej jak i w prywatnej  tak w krajowej jak i zagranicznej  służbie zdrowia i zarezerwować wolne terminy wizyty tamże online w   Internecie.

Na razie będzie to witryna pilotażowa, opierająca się na bazie medycznej jako alternatywnym niezależnym i rzetelnym  źródle informacji dla Pacjenta, w przyszłości może zyska większą niezależność na oddzielnym adresie www.

Pomysł jej utworzenia przyszedł z USA , gdzie istnieje wiele niezależnych źródeł informacji tego typu dla Pacjenta a  dokładniej z funkcjonującej tam od kilkunastu lat witryny o nazwie  www.zocdoc.com. W innych krajach, również możemy zobaczyć podobne rozwiązania, które działają obok budowanych za olbrzymie publiczne środki pieniężne  Platform państwowych.

Co możesz ? (ilość funkcjonalności witryny jest i będzie powiększana )

a) dodać swoja Placówkę Zdrowia z pełnym opisem i zdjęciami,

b) edytować w dowolnym czasie jej dane,

c) wystawiać Opinie do jakości świadczonych usług – które weryfikujemy,

d) ustosunkowywać się do Opinii Pacjenta,

e) znaleźć  odpowiedni Podmiot leczniczy co do twojej lokalizacji i potrzeb

W niedalekiej przyszłości, kiedy witryna będzie bardziej uzupełniona o treści i zabezpieczona szyfrowanym połączeniem (https):

f) zarezerwować wizytę w Placówce Zdrowia na preferencyjnych warunkach

g) przypomnienia o wizycie sms

(szczegóły wkrótce wraz z Ofertą)

Na prawie miliard witryn internetowych na świecie – nie ograniczaj się jedynie do jednego źródła!

 

O witrynie
5 (100%) 1 vote